VOLVO OCEAN RACE

VOLVO OCEAN RACE

Volvo Ocean Race

Flotila extrémního závodu VOLVO OCEAN RACE se blíží do Evropy! Ve dnech 23.-25.5. 2009 pořádá COT cestu do prostoru přijezdu flotily u irského Galway. Zájemci budou mít možnost strávit tři dny na palubě školní lodi Lord Rank a účastnit se programu na moři i na suchu. Více informací pro zájemce u koordinátorky COT Barbory Roubalové na adrese info@czechoceanteam.cz

 

Buďte při tom!

Galway na západním pobřeží Irska bude v květnu 2009 svědkem příjezdu závodní flotily - VOLVO OCEAN RACE - jednoho z nejextrémnějších závodů do Evropy. Posádky budou mít za sebou víc jak 34.000 námořních mil závodu ve všech oceánech světa. Lodě a posádky, které se závodu účastní, jsou to nejlepší, co v námořním jachtingu najdete. Torben Grael, Bouwe Becking, Magnus Olsson, Ken Read a Ian Walker to jsou jen některá velká jména tohoto závodu s týmy, jako jsou Ericsson, Telefonica, Puma nebo Green Dragon. Chcete mít možnost být při tom? Ve spolupráci s  Ocean Youth Trust Ireland pořádáme plavbu na jeho lodi s/y Lord Rank pro posádku zájemců o sportovní a společenské zážitky spojené s příjezdem flotily do Irského Galway.

Termín:

23.5.-25.5.2009

Program:

  1. den Odlet Praha – Dublin, přesun do Galway a nalodění na s/y Lord Rank
  2. a 3. den Pobyt na lodi a plavba v pobřežním prostoru dojezdu závodu, setkání s týmy na vodě i na suchu, večer bohatý program v přístavu, přímý přístup do zákulisí závodních týmů, účast na sportovním a kulturním doprovodném programu.
  3. den Návrat do Dublinu a odlet do Prahy, pro zájemce o prodloužení pobytu individuální program v Irsku.

Loď:

s/y Lord Rank je 20 metrů dlouhý plnomořský dvoustěžník určený pro tréninkové plavby mladých zájemců o jachting.

Cena:

Základní program, pobyt na lodi od 23.5.-25.5. s plnou penzí za cenu 30.000 Kč plus náklady na cestu Praha – Galway a zpět.

Kontakt a přihlášky:

Starší zprávy